+48 531-041-082

Skontaktuj się z nami

Zbrostal

Spółka z o. o. Sp. k.

ul. Weteranów 114
05-250 Radzymin
NIP: 125-166-31-29
REGON: 368610035

kontakt@zbrostal.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Dzień

Od

Do

Poniedziałek

08:00

17:00

Wtorek

08:00

17:00

Środa

08:00

17:00

Czwartek

08:00

17:00

Piątek

08:00

17:00

Sprzedaż zbrojeń
Michał Jurkowski Sprzedaż Zbrojeń budowlanych

+48 531 041 082

michal.jurkowski@zbrostal.pl

Justyna Średnicka Rozliczenia

+48 881 030 343

justyna.srednicka@zbrostal.pl

Emilia Klenczon Rozliczenia

+48 530 246 077

emilia.klenczon@zbrostal.pl

Filip Urbanowicz Przygotowanie Produkcji

+48 531 041 866

filip.urbanowicz@zbrostal.pl

Anna Brzozowska Marketing

+48 606 964 773

anna.brzozowska@zbrostal.pl

Łukasz Rębała Produkcja

+48 600 470 254

lukasz.rebala@zbrostal.pl

Sprzedaż drzwi
Arkadiusz Fużyński Przygotowanie produkcji

+48 696 444 348

arkadiusz.fuzynski@zbrostal.pl

Emilia Klenczon Rozliczenia

+48 530 246 077

emilia.klenczon@zbrostal.pl

Maksym Vanivskiy Dział techniczny

+48 608 614 951

maksym.vanivskiy@zbrostal.pl

Jacek Dylak Dział techniczny

+48 531 044 580

jacek.dylak@zbrostal.pl

Anna Brzozowska Kierownik Produktu

+48 606 964 773

anna.brzozowska@zbrostal.pl

Serwis Drzwi Zbrostal

serwis.drzwi@zbrostal.pl

Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółów z interesującego Państwa obszaru, prosimy o wypełnienie poniższego formularza